Hakkımızda

Ben Süleyman Kaya hakkımızda ki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Elektrik Teknisyenliği eğitiminden sonra ticarete atıldım. Uzun yıllardır Mersin’e ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alım satımı sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyim. Halen oğlum Bilgehan Kaya İle bu hizmeti kusursuzca vermeye devam etmekteyim.

İkinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya alanındaki bilgi ve becerimiz ve o günlerde bu sektördeki düzensizlik ve kalite düzeyinin çok düşük olması bizi bu sektöre itti. İddia ediyorum ben ve bir iki arkadaşım daha bu sektöre girdikten sonra bu işin havası değişti ve popülaritesi arttı. Şu anda ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya mağazası olan Mersin Kaya Sandık Odalarına her kesimden insanlar girmeye ve alışveriş yapmaya başladı. Eskiden insanlar mecbur kalmadıkça sandık odalarına girmez ve alışveriş yapmazlardı. Çünkü hem ikinci el  eşya, mobilyanın kalitesi çok düşüktü hemde işletmecilerin. Hatta Sandık odacıları hayatta  hiç bir işe yaramayan adamlardan oluşuyordu. Günümüzde her marka her kalitede uygun fiyata ikinci el eşya ve mobilya bulabiliyorsunuz. Neredeyse kalitede mağazalarla yarışıyoruz. Müşterilerimizde bu yönden oldukça memnun. Mağazadan Beş , altı bine alacağı bir mobilyayı yada eşyayı en fazla iki, üç bin liraya alabiliyor.

Biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak; Mersin , Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Pozcu, Menteş, Viranşehir, Davultepe, Palmiye, İnönü, Gazi  mah., bahçelievler, Hürriyet, Cumhuriyet, Aydınlık evler, Forum, Göçmen ilçe, semt ve mahallelerinden ve diğer bütün semtlerden ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyalarınızı piyasanın en yüksek fiyatından anında nakit olarak; Nakliye ve hamaliyesi bize ait olmak şartıyla adresinizden satın alıyoruz. Mersin ikinci el  ev, daire, yayla evi, yazlık, villa, dubleks ev, büro, ofis, lokal, pastahane,kafeterya, lokanta, kahve, spor salonu, kuaför, otel, motel, pansiyon, tatil köyü ikinci el eşya ve mobilyaları alıyoruz satıyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.