2. El Beyaz Eşya

2.el beyaz esya
2.el beyaz esya

2. El Beyaz Eşya

2. el beyaz eşya ; artık fiyatının uygun olması yönünden aranılan ürünler oldular. Özellikle fiyatların bu kadar yükseldiği günümüzde insanlar yeni ürünler alamaz oldular. Örneğin bir buzdolabı 5-10 bin, bir çamaşır makinesi 3-5 bin liralara satılıyor. Halbuki bizde garantisi devam eden sıfır ayarında beyaz eşyaların hepsini 5-10 bin liraya alabilir. Bu nedenle de insanlar artık ilk tercihini 2. el beyaz eşya dan yana kullanıyorlar.

Tüm ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyalar için sanal mağazamızı ziyaret ediniz.

Yada 0 555 851 35 56 – 0 555 851 35 57 – 0 537 614 72 47 numaralı telefonlara bir çağrı bırakmanız yeterli.

https://www.mersinikincielesyaci.com

2. El Beyaz Eşya Çeşitleri

Evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar temel olarak dört çeşittir. Tabi ki bunlar bir evin olmazsa olmaz eşyalarıdır.

  • Buzdolabı
  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi
  • Fırınlı ocak veya ankastre setler

2. El Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilir

2. El beyaz eşya alırken öncelikle kaç yıllık model olduğuna bakılır. Çok eski modellerin parçaları sürekli arıza vermeye başlar. Diğer bir husus ise tamir görmüş mü? Eğer tamir görmüş bir eşya ise ya çıkma bir parçayla yada ucuz bir parçayla tamir edilmiştir. Ve randımanlı çalışması beklenemez veya çalışması uzun sürmez tekrar arıza verir. Ayrıca altında, etrafında ve görülmeyen yerlerinde çürük, pas var mı?

Tüm incelemeleriniz sonucunda; almadan önce çalıştırıp test etmek gerekir. Fakat test ettiğinizde sağlıklı çalışıyor gibi olsa da; satıcıdan evde denemek için mutlaka bir süre garanti alınız. Ama tabi ki bu dürüst bir satıcı için geçerli. Çünkü satıcı sözünün arkasında durmazsa derdinizi anlatamazsınız.

2. El Beyaz Eşya Fiyatları

Sıfır beyaz eşya fiyatlarının çok yüksek olduğu günümüzde yeni eşya almak hayal oldu. Dolayısıyla insanlar çok uygun fiyatlı olduğu için 2. el eşyaya yöneldiler. Örneğin; sıfır mağazadan alacağınız iyi bir buzdolabı fiyatına 2. elden tüm beyaz eşyalarınızı alabilirsiniz.

Eğer uygun fiyatlı sıfır ayarında kaliteli ve sağlam beyaz eşyalar istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü biz yıllardır Mersin ve çevresinde kaliteli ve sağlam 2.el beyaz eşya alıyor, satıyoruz. Bu nedenle bu bölgede bizden daha uygun fiyata temiz eşya verebilecek kimseyi bulamazsınız.

2. el beyaz eşyada sağlamlık ve güvenilirliğin adresi biziz

2. el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak ve ankastre set için bizi arayın.

Sonuç olarak; mersin Kaya Sandık Odaları kaliteli hizmetin ve güvenin adresi.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir