Mersin’de İkinci El Yatak Odası Takımı

mersinde ikinci el yatak odasi takimi
Mersin’de İkinci El Yatak Odası Takımı

Mersin’de ikinci el yatak odası takımı alırken bazı hususlara dikkat etmek, daha kullanışlı ve uzun ömürlü ürünler seçmek için oldukça önemlidir. Yatak odaları, önemli ölçüde zaman geçirdiğimiz yerlerdir. Ve zamanın önemli kısmı dinlenme amaçlı olması sebebiyle kullanılacak mobilyalar ayrı bir öneme sahiptir.

Bunun için yatak odası takımları tarz olarak, model olarak, renk olarak huzur verecek rahatlatacak tarzda olmalı. Ayrıca yatak odası takımları ülkemizde bir çok marka tarafından çeşitli tarz, model, renk ve kalitede üretilmektedir. Bu nedenle seçim yaparken önce kaliteye, daha sonra tarz, model ve renginin bize uygun olmasına dikkat etmeliyiz.

Yatak Odası Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Yatak Odası takımı alırken elbetteki göz önünde bulundurulması gereken önemli hususlar vardır. Bu hususlar malzeme, işçilik, model ve renk seçiminde önem kazanır.

Öncelikle yatak odasının üretildiği malzemeler. Bu malzemelerin en önemlisi ana malzeme olan ahşap kısımları sunta mı, mdf mi. Eğer kapılı ise menteşelerinin kalitesi, sürgülü ise raylarının ve tekerlerinin kalitesi önemli. Tabi ki bir müşteri olarak biz bunları anlamayabiliriz. Ancak iyi, tutulan bir markanın ürününü alırsak kalitesinden emin olabiliriz.

Diğer bir husus ise dış ve iç modelidir. Dış görünüşü göze hitap ederken iç modeli ise kullanışlı olması açısından önemlidir. İçerisinin geniş bölmeler olması, raf ve çekmecelerin olması kullanım rahatlığı yönünden elzemdir.

Renk olarak ise tamamen size kalmış, kendinize uygun, sizi rahatlatacak, dinlendirecek bir renk olmalı.

Mersin’de İkinci El Yatak Odası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilir

Özellikle de Mersin’de ikinci el yatak odası alırken dikkatli olmalıyız ve iyi bir şekilde gözden geçirmeliyiz. Çünkü dikkatli bakılmazsa görülmeyen ince çizikler olabilir.

Alt tablasında, ayak kısımlarında nem, rutubet ve su almasından dolayı deformasyon olabilir. Ayrıca sürgülü ise raylarda yada tekerleklerde ezilme, kırılma gibi deforme olabilir.

Eğer kapılı dolap ise kapı menteşe yayları kırılmış olabilir. Arkalıklar duvardan nem almış ve eğilmiş, yamulmuş olabilir.

2. El yatak Odası Takımı Fiyatları

2. el yatak odası fiyatlarının yeni fiyatlarına bakınca çok uygun olduğu aşikardır. Ancak sizin yapmanız gereken vereceğiniz paraya en iyisini almaktır. Önemli olan 2.el olsa da yeni model, kaliteli ve sağlam olmalıdır. Tüm bu konularda bize güvenebilirsiniz. Çünkü biz hak etmediğimiz paranın haram olduğunun ve hayır etmeyeceğinin bilincindeyiz.

Biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak alıp sattığımız eşya ve mobilyada titiz davranıyoruz. Öncelikle markaya, kaliteye ve sağlamlığa çok önem veriyoruz.

Bizim sattığımız eşya , mobilya ve yatak odalarını görmek için işyerimizi ziyaret ediniz. Ön bilgi ve araştırma için sanal mağazamıza göz atabilirsiniz. https://spotikinciel.esyamersin.com/magaza/

Sonuç olarak; Mersin’de yatak odası takımınızı satmak veya değiştirmek istiyorsanız veya iyi ve kaliteli bir yatak odası almak istiyorsanız bizi arayın. Çünkü biz yılların tecrübesi ile işimizi ve ürünlerin değerini çok iyi biliyoruz.

Satmak istediğiniz yatak odası takımını piyasanın en iyi fiyatı ile değerlendirerek nakit olarak satın alıyoruz. Bu arada yapılacak nakliye ve taşıma masraflarını da biz karşılıyoruz. Siz ürüne belirlediğimiz miktarı nakit olarak alıyor ve hiç bir şeye karışmıyorsunuz.,

Eğer bizden 2.el yatak odası almak isterseniz kalitesine, yeniliğine ve sağlamlığına göre piyasanın en uygun fiyatına veriyoruz. Çünkü bu zaman da paranın ne kadar zor kazanıldığını ve her liranın sizin için önemini biliyoruz. Biz istiyoruz ki yaptığınız alışveriş sonucunda huzurlu ve mutlu bir şekilde ayrılalım. Ve iş ilişkilerimiz yıllarca sürsün…