EŞYA ALINAN YERLER

Mersin 2.el eşya alınan yerler Mersin, Mezitli, tarsus, Erdemli, Silifke
Eşya alınan yerler Mersin, Mezitli, tarsus, Erdemli, Silifke

Mersin’de ikinci el eşya alınan yerler denilince bir bizim yani sandık odalarının eşya, mobilya aldığı yerler birde kullanıcı olan siz değerli müşterilerimizin eşya, mobilya aldığı yerler anlaşılır.

Biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak  oldukça yeni, temiz ve sağlam eşya ve mobilyalar almaya özen gösteriyoruz. Genellikle mağaza malı gibi neredeyse sıfır gibi yeni model ve pırıl pırıl eşya ve mobilyalar alıyor satıyoruz.Siz değerli müşterilerimize hiç bir zaman sorunlu, problemli, yıpranmış, demode olmuş ikinci el eşya ve mobilya vermedik ve vermemeye gayret ediyoruz.

Kaya Sandık Odaları olarak ikinci el eşya ve mobilyayı taşınan, ev değişimi yapan, başka illere göç eden, rengini yada modelini beğenmeyen kişilerden satın alıyoruz…Özellikle aile içi sorunlu problemli olan yerlerden, kadın kocasından habersiz yada kocası karısından habersiz eşya veye mobilyayı satmaya çalışması durumunda,  icra dairelerinden, sattığı eşya ve mobilyasında gözü olduğunu hissettiğimiz yerlerden eşya ve mobilya almıyoruz.

Kısacası bizim aldığımız ve sattığımız ikinci el eşya, mobilya her anlamda sorunsuz ve problemsiz eşya ve mobilyalardan oluşuyor. O nedenle gönül rahatlığı içerisinde alıp kullanabilirsiniz.

Eşya Alınan Yerler Listesi

Biz sandık odaları olarak Mersin‘in her ilçe ve semtinden (Mersin , Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Pozcu) ikinci el eşya ve mobilya alıyoruz. Ayrıca bu ilçelerin mahalle ve semtlerinden de 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya alıyor satıyoruz.

2.EL EŞYA FİYATLARI, NAKLİYE VE HAMALİYESİ

Mersin’in neresinde olursanız olun , ister merkezde ister ilçesinde, ister köyünde olun satmak istediğiniz ikinci el eşya , mobilya ve beyaz eşyalarınızı adresinizde değer tespiti yaparak, piyasanın en yüksek fiyatı garantisiyle anında nakit olarak peşin ödeme usulü ile satın alıyoruz.

Fiyatı konusunda anlaştığımız 2.el eşya ve mobilyaları işinin ehli, deneyimli taşıma ve nakliye elemanlarımız vasıtasıyla adresinizden  size, komşulara, eve ve çevreye hiç bir zarar ve rahatsızlık vermeden taşıma ve nakliye masrafları bize ait olmak şartıyla acilen tahliye ediyoruz. Ve hiç bir sorun yaşamadan bir birimizden razı bir şekilde helalleşerek bu işi sonuçlandırıyoruz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir