Erdemli sandık odası

erdemli sandik odasi
Erdemli sandık odası

Erdemli sandık odası 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya alıyor, satıyoruz. Satmak istediğiniz eşya ve mobilyaları adresinizde değerlendiriyoruz. Piyasanın en yüksek fiyatı garantisiyle nakit olarak satın alıyoruz. Erdemli’nin tüm ilçe ve semtlerinden satmak istediğiniz eşya ve mobilyaları biz alıyoruz.

Erdemli Sandık Odası 2. El Eşya Alanlar

Erdemli 2.el eşya alanlar; Mersin ve ilçelerinde de eşya ve mobilyaları sandık odaları alır satar. Sandık odaları piyasa değeri olan satılabilecek her eşyayı alırlar. Ancak biz biraz farklı çalışıyoruz. Şöyle ki; biz eşya ve mobilya alırken biraz seçiciyiz ve her satılanı almıyoruz. O halde biz eşya, mobilya alırken nelere dikkat ediyoruz. Birincisi bizim alacağımız eşya çok eski olmayacak; yeni model, sıfır ayarında olacak. İkincisi kırığı, döküğü, problemi olmayacak. Özellikle beyaz eşyalar ya garantili yada bir kaç yıllık ve tamir görmemiş olacak.

Sandık Odaları Çalışma Şekli

Hayatımıza giren bu virüs sebebiyle sandık odalarının da çalışma şekli kısıtlandı. Şimdi öncelikle whatsapp dan eşyaların resmini yüklüyorsunuz. Eğer satacağınız eşya veya mobilyanın bize uygun olduğuna karar verirsek telefondan ön görüşme yapıyoruz. Eğer fiyatta anlaşabileceğimiz ihtimali varsa adrese geliyoruz ve eşyaları yakinen gördükten sonra anlaşmaya çalışıyoruz. Farzedelim ki anlaştık o zaman nakliyeciyi ve hamalları çağırıyoruz. Taşıma, yükleme işi bittik den sonra anlaştığımız bedeli nakit olarak ödüyoruz ve helalleşerek oradan ayrılıyoruz. Tabi ki nakliye, hamaliye giderleri bize ait siz eşya bedelini alıyor ve hiçbir şeye karışmıyorsunuz.

Erdemli’de eşya, mobilya, beyaz eşya, klima, televizyon satacaksanız bizi arayın. Çünkü bizim alışverişimizde problem çıkmaz, anlaştığımız bedeli anında nakit olarak alırsınız. Ayrıca satmak istediğiniz eşya ve mobilyaya piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz.

Mersin Kaya Sandık Odaları 2.el eşya,mobilya sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetin adresidir. O halde bizi arayın, işyerimizi ziyaret ediniz. 0 555 851 35 56 – 0 555 851 35 57- 0 537 614 72 47

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.