2. El Buzdolabı

2. el buzdolabi
2. el buzdolabi

2. El buzdolabı alanlar için mutlaka göz önünde bulundurulması gereken hususlar vardır. Elbette ki bir buzdolabı alınacağı zaman bazı özelliklere sahip olması gerekir. Birincisi ihtiyaca uygun ölçülerde ve mutfağa en iyi uyabilecek model olmalı. İkincisi ise hem bütçeye uygun hemde en az elektrik tüketen tasarruflu buzdolabı seçilmelidir. Ayrıca, buzdolabı seçerken de servis ağı, garanti süresi ve kalitesine dikkat etmek gerekir.

2. El Buzdolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilir

  • Alacağınız buzdolabının kapasitesi dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. (Buzdolabı alacağınız yerde kaç kişi yaşıyorsunuz, ne kadar yiyecek ve içecek muhafaza ediyorsunuz bunlara dikkat etmelisiniz.) Buzdolabının hacmini ( kaç litre olduğunu) bunun yanında büyüklüğünü dikkate almanız gerekir.
  • Enerji sınıfı son zamanlarda herkes tarafından önem verilen bir konu oldu. Beyaz eşyanın daha az enerji harcaması özellikle de yeşili korumaya yönelik olması önemli bir özelliktir. Sizde buzdolabı alırken A enerji sınıfı olmasına mutlaka dikkat edin.
  • Buzdolabı modellerinde tek kapalı buzdolabı ve çift kapılı buzdolabı seçenekleri yer almaktadır. Tamamen tasarıma yönelik olan bu seçim de genelde tek kapalı modeller seçilmektedir.
  • Buzdolabı modelleri arasında daha pahalı fakat daha iyi bir seçim olan no frost buzdolabı da iyi bir seçimdir. No-frost buzdolapları normal modellere göre buzlanma yapmamaktadır. Buda ürünün ömrünü uzatmaktadır.
  • Buzdolabının içerisinde yer alan raf sayısı, çekmece bölmeleri kısacası buzdolabın iç tasarımı da dikkat edilmesi gereken bir özelliktir.
  • Buzdolabı rengi de mutfağınızın tasarımına uyum sağlamalıdır. Genelde gri kırmızı buzdolabı modelleri son zamanlarda tercih edilmektedir.

2. El Buzdolabı Nereden Alınır

2. el buzdolabı ikinci el eşya satan yerlerden alınır. Mersin de 2. el eşya satan yerlere sandık odaları denir. O halde, mersin de oturuyorsanız ve 2. el bir buzdolabı alacaksanız sandık odasına gideceksiniz.

Ancak önemli olan hangi sandık odasına gideceksiniz. Çünkü son yıllarda Mersin’e gelen yoğun insan göçü nedeniyle sandık odaları çoğaldı. Her önüne gelen sandık odası açtı. Ve kalite çok düştü.

Bu nedenlerle hem eşya kalitesi düştü, hem de sandık odalarında kalite düştü. Artık sandık odalarında bozuk, kalitesiz, uyduruk tamir görmüş her türlü eşyaya rastlamak mümkün.

Tüm bu olumsuzluklardan etkilenmemek için sağlamlığından, dürüstlüğünden emin olduğunuz yerden alışveriş yapınız. Emin olduğunuz, tanıdığınız bir firma yoksa çevrenizden veya internetten iyi bir araştırma yapınız.

Mersin de 2. el buzdolabı alacaksanız hiç riske girmeyin direk bizi arayın. Çünkü biz yıllardır Mersin de tanınan ve takdir edilen bir firmayız.

2. El Buzdolabı Fiyatları Nelerdir

2. el buzdolabı fiyatları sürekli araştırılan ve sorulan bir sorudur. Çünkü mağazalarda sıfır buzdolabı fiyatları çok yükselmiştir ve milletin alım gücünün çok üzerindedir. Böyle olunca insanlarda 2. el ürün satan sandık odalarına yönelmiştir.

Elbette ki biz sandık odaları şartlara göre çok uygun fiyata 2. el buzdolabı satıyoruz. Ancak her buzdolabının 2. el de kendine has bir fiyatı vardır. Bu durum o buzdolabının markasına, modeline, özelliklerine, yıpranma durumuna göre değişmektedir. Örneğin aynı marka, aynı model ve aynı özelliklerde ki iki buzdolabındab birinin fiyatı 2500 TL iken diğerinin fiyatı 3500 TL olabiliyor. Buradaki fark belirttiğim gibi kullanım durumundan yani yıpranma durumundan doğmaktadır.

Sonuç olarak; 2. el buzdolabı fiyatları değişkendir ve her ürüne göre farklılık gösterir. Eğer siz kaliteli, sağlam 2. el bir buzdolabını uygun bir fiyattan almak istiyorsanız; bize uğrayın. Kaliteyi ucuza alın ve keyifli bir alışverişin tadını çıkarın.

Biz Kaya Sandık Odaları olarak kesinlikle sorunlu, problemli 2. el eşya almıyor, satmıyoruz. Bizim alacağımız eşyalar birkaç yıllık olmalı ve kesinlikle kaliteli ve sağlam olmalı.

2. el buzdolabı için bizi seçin ve sağlam ve kaliteli ürünü ucuza alın.

Mersin Kaya Sandık Odaları kalitenin, sağlamlığın, tecrübenin ve güvenin adresi.

Mersin de 2. el buzdolabı alanlar, alan satan yerler olarak doğru adres biziz.

2. el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak alıyor satıyoruz.

Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz ve Toroslar ilçelerinde hizmet veriyoruz.

2. el buzdolabı konusunda diğer yazılarımıza da bir göz atınız. Diğer bir yazımızda burada.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir