MERSİN SANDIK ODALARI

Mersin Sandik Odalari
Mersin Sandik Odalari

Mersin sandık odaları Mersin’de ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alan satan yerlerin genel adıdır. Eğer Mersin’de ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya alacaksanız Mersin Kaya Sandık Odalarına gideceksiniz. Çünkü sandık Odaları ikinci el eşya, mobilya ticareti uzun yıllar önce ihtiyaç dan doğan bir firmadır. Öncelikle eşya veya mobilyasını değiştirecek, satacak olan vatandaşa hizmet vermek için kurulmuştur. Bilhassa sandık odaları eşya ve mobilyayı değerinde bir fiyattan alarak ihtiyaç sahibine ucuza satar.

Tabi ki mağazalara göre oldukça makul ve uygun fiyata satan bir müesseselerdir. Bir bakıma sosyal sorumluluk taşıyan bir yönü vardır. Diğer bir bakıma  eski eşya ve mobilyayı değerlendirme bakımından ülke ekonomisine katkı sağlayan bir yönü vardır. Aynı zamanda nakliyecisi, hamalı, dükkan sahibi, maliye, muhasebeci derken bir çok insana ekmek kazandırmaktadır.

Kaya Sandık odaları Mersin’de, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Pozcuda hizmet vermektedir. Bu arada ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşyalarınızı piyasanın en yüksek fiyatından satın alıyor. Tabi ki nakit olarak peşin ödeme yaparak satın almaktadır. Mersin’de ikinci el eşya, mobilya ve beyaz eşya, bilgisayar, klima, televizyon alıyor.  Ayrıca büro eşya ve mobilyaları, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, pastahane, kafeterya, lokanta malzemeleri alıyor. Elbette piyasa değeri olan ikinci el eşya, mobilya ve malzemeleri alıyor satıyoruz.

Ayrıca İkinci el Yatak odası takımı, yemek odası takımı, salon takımı, genç odası takımı, kanepe takımı, çekyat, köşe takımı, koltuk takımı, gardırop, elbise dolabı, yatak dolabı, tv üniteleri, oturma grubu, vestiyer, yatak dolabı, yüklük, ayakkabılık, çalışma masası, şifoniyer, komodin, tuvalet masası, karyola, baza başlık, baza, yatak, kitaplık, erzak dolabı alıyor satıyoruz.

MERSİN SANDIK ODALARI ADRES VE TELEFONLARI

Mersin sandık odaları Mersin’in hemen hemen her semtinde açılmış durumda: Ancak genel olarak Mersin Merkez yeni mahalle semtinde yoğunlaşmış durumda. Aradığınız 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya olarak bulabileceğiniz Mersin Kaya Sandık Odaları da Mersin Toros devlet hastahanesi batısı Büyük şehir itfaiye karşısında . Tren istasyonundan, çarşıdan, metropol den yürüme mesafesinde

Mersin Kaya Sandık Odaları için telefon numaraları :

0 537 614 72 47 – 0 555 851 35 56 – 0 555 851 35 57

Whatsapp için :  0 537 614 72 47

  • Kaya sandık odaları 2. el eşya, mobilya ticareti
  • Mersin Kaya Sandık Odaları kaliteli ve güvenilir hizmet
  • 2. el eşya, mobilyada ucuzluk
  • 2. el eşya ve mobilyada kalite ve sağlamlık

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir