MERSİN 2.EL MOBİLYA

Mersin ikinci el mobilyalar
Mersin 2.el mobilya

 Mersin 2.el mobilya; yeni mobilya fiyatlarının çok yükselmesi neticesinde aranılan sektör oldu. Örneğin mağazadan yeni fiyatı 10-15 bin olan bir yatak odası takımını ikinci elden 3-5 bin lira civarında alabilirsiniz. Hal böyle olunca insanlar ihtiyaçlarını gidermek için ikinci el satan sandık odalarına yöneliyorlar. Mersin’de sandık odalarında yatak odasından, genç odasına; oturma grubundan, yemek odası takımına kadar mobilyaları bulabilirsiniz.

Biz de Mersin Kaya Sandık Odaları olarak kaliteli, sağlam ve uygun fiyata mobilyalar alıyoruz, satıyoruz.

Mobilya Üretim Çeşitleri

Mobilyalar değişik şekillerde üretilirler. Birincisi taşınabilir sabit üretilmiş mobilyalar. Bunlar küçük taşınabilecek ağırlıktaki mobilyalardır. Örneğin; iki kapılı dolap, televizyon sehpası, masa sandalye takımı, vestiyer gibi mobilyalar. İkincisi kullanılacağı yerde sabit montaj yapılan mobilyalar. Bu tür mobilyalar kullanılacakları yerde o yere uygun sabit monte edilirler. Misal; evlerde ki yüklük dolaplar, mutfak tezgah ve dolapları gibi. Bir de de-monte üretilmiş kullanılacağı yere parçalar taşınarak kurulan mobilyalar. Bu mobilyalar parçalar halinde bir yerden bir yere taşınarak kurulup kullanılabilir. Bu da sürekli taşınan kirada oturan aileler için iyi bir avantajdır.  

Mobilya Kategorileri

Mobilyada kaliteli malzeme ve şık modellerle üretim yapan belli başlı markalar: İstikbal, Bellona, Kelebek, İpek, Tepe Home, Alfemo, Çilek, Rapsodi, Mondi, Doğtaş, Weltew, Wanessa, Yataş

-EV MOBİLYALARI :

  • Yatak odası takımı
  • Yemek odası takımı
  • Genç odası takımı
  • Çocuk odası takımı
  • Oturma grupları

-BÜRO MOBİLYALARI:

  • Makam odası takımı
  • Patron takımı
  • Sekreter takımı
  • Misafir koltuk takımı

-OFİS MOBİLYA
-OTEL, MOTEL, PANSİYON, TATİL KÖYÜ MOBİLYALARI
-PASTAHANE, KAFETERYA MOBİLYALARI

Mersin 2.El Mobilya Fiyatları

2.el mobilya fiyatları yeni fiyatlarının yanında neredeyse komik bir fiyata satılıyor. Zaten onun için insanlar 2.el mobilya tercih ediyor. Burada dikkat edilecek husus para durumunuza göre alabileceğinizin en iyisini alabilmektir. Bunun için de bizim gibi sürekli sıfır ayarında kaliteli mobilyalar bulunduran sandık odalarına gitmelisiniz. Hem iyi bir marka, kaliteli, yıpranmamış bir mobilyayı alabilirsiniz. Hem de paranızın büyük bir kısmı cebinizde kalır. Mersin 2.el mobilya fiyatları için bizi arayın veya işyerimizi ziyaret ediniz.

Mersin Kaya Sandık Odaları Mersin’de ikinci el mobilya piyasasında yılların birikimi ve tecrübesiyle sizlere en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti veren firmadır.