Mersin 2.El Eşya

mersin 2.el esya
Mersin 2.el eşya

Mersin 2.el eşya piyasasını belirleyen, yönlendiren Mersin sandık odalarıdır. Mersin 2.el eşya alanlar; Mersin sandık odaları Mersin’in her ilçesinden 2.el eşya alıyor satıyor.

Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Pozcu, Soli, Viranşehir, Menteş, Fuat Morel, Çağdaşkent, Halkkent, Güneykent, Davultepe, Forum, Güvenevler, Gazi mahallelerinden ikinci el eşya alıyor, satıyor.

Mersin 2.el eşya piyasasında Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya alım satım firmamız uzun yıllar hizmet vermiştir. Bu arada edindiği deneyim, tecrübe ve birikimleriyle siz değerli Mersin halkına hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız öncelikle müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Alışverişlerinde günlük ticari çıkar kaygısıyla değil ikinci el eşya sektöründe kalıcı bir firma, aranılan bir marka olmak öngörüsüyle hareket eder.

Her zaman verdiğimiz sözün, yaptığımız işin arkasında olduk. Hiç bir zaman müşterilerimizi üzecek, rahatsız edecek, sıkıntıya sokacak hal ve davranış içerisinde olmadık. Tüm alışverişlerimiz sonucunda karşılıklı memnuniyet ve dostluk içerisinde olduk.

İKİNCİ EL EŞYAMI NASIL SATARIM

Satmak istediğiniz ikinci el eşya için bir telefonunuz yeterli idi. Ancak bu virüs nedeniyle önce whatsapp dan satacaklarınızın resmini yüklemenizi istiyoruz. Eğer bize uygun olduğuna kara verirsek eşyayı yakınen görmeye geliyoruz. Ve eşyaların kaç yıllık olduğuna, durumuna, kalitesine bakıyoruz.

İkinci elde geçerli ürün olup olmadığına göre değerlendirerek sizin istediğiniz fiyata karşılık size bir fiyat teklifinde bulunuyoruz. Pazarlık usulü ile bir şekilde anlaştığımız takdirde, hamaliye ve nakliyesi tarafımızdan karşılanır. Mersin ikinci el eşyanın alım satımı ve nakliye işi; sattığınız ikinci el eşyanın bedeli peşin nakit ödeme şeklinde sonuçlandırılmış oluyor.

Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşyanızın bedelini piyasanın üstünde bir fiyattan anında nakit olarak peşin öder. Hamaliye ve nakliye alanında uzmanlaşmış elemanlar vasıtasıyla taşırız. size, ailenize, evinize, çevrenize hiç bir zarar ve rahatsızlık vermeden taşıma ve nakliye işlerini de sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

 

Mersin 2.El Eşya Alanlar

Mersin’de 2.el eşya alanlar; ihtiyacına uygun eşyayı bulabilmek için sandık odalarına giderler. Sandık odalarında her türlü 2.el eşya, mobilya bulabilirsiniz. Önemli olan iyi durumdaki sorunsuz eşya ve mobilyayı bulabilmekte. Çünkü eşyadan anlamıyorsanız ve güvenilir bir sandık odasına gitmediyseniz başınıza ne geleceğini bilemeyiz. Fakat özü sözü doğru, yaptığı işe saygısı olan dürüst bir esnafa giderseniz emin olun üzülmezsiniz.

Birde sandık odalarında alışverişler peşindir; taksit olmaz ve ödemeler nakit olarak yapılır. Biz de evlerden eşya mobilya aldığımızda mutlak surette eşyayı yükler yüklemez bedelini nakit olarak öderiz.

Sonuç itibarıyla; Mersin’de 2.el eşya alırken ve satarken doğru esnafı seçmek gerekir. Eğer doğru esnafı seçerseniz o size her konuda yardımcı olacaktır. O halde en önemli mesele doğru, dürüst esnafı bulmakta. Peki nasıl bulacağız; birincisi çevreden referansla veya internet ten iyi bir araştırmayla bulabiliriz.