mersin 2.el beyaz eşya

mersin 2.el beyaz eşya
mersin 2.el beyaz eşya

Mersin 2.el beyaz eşya;  Mersin’de 2. el piyasasının bel kemiğini oluşturan bir kategori olan mersin  2.el beyaz eşya oldukça hassa bir konudur. Ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için mersin 2.el beyaz eşya alım satımında çok titiz çalışmalar yapmak gerekir. Bir kere aldığınız bir eşyanın tam olarak sağlam olduğundan randımanlı çalıştığından nasıl emin olabilirsiniz.

Örneğin, aldığınız buzdolabı baktınız denediniz çalışıyor, biraz beklediniz soğutma yapmaya da başladı tamam dediniz bu sağlam. Olabilir de olmayabilir de bence emin olmayın çünkü içini yiyecekle doldurup denediniz mi hayır. Belki içi dolu yiyecekle soğutması yeterli olmayacak ve yazın içerisine koyduklarınızın hepsini dökeceksiniz.

Veya aldığınız çamaşır makinesi fişe taktınız , sıkmada denediniz canavar gibi çalışıyor Ancak sevinmeyin ya çalışıyor ama proğramı sonlandıramıyor ve takılıp kalıyorsa , tam sıkmayıp sulu bırakıyorsa, yada çamaşırları doldurup yıkadığınızda yüke binince bilyelerinden rahasız edici dayanılmayacak sesler geliyorsa.

Tabi ki bu örnekler dahada çoğaltılabilir, tamda bu nedenlerden dolayı mersin 2.el beyaz eşya alırken tecrübeli, dikkatli ve titiz davranmak gerekir. Eğer müşteri memnuniyetini düşünüyor isek!… Ama yok ben nasılsa satarım paramı cebime koyarım ondan sonra müşteri ne yaparsa yapsın diyorsanız benim size sözüm yok.

2.El Beyaz Eşya Nereden Alınır

Şu an piyasa da o kadar çok 2.el eşya işi yapan var ki; hangisine itimat edeceksiniz de alacaksınız? Tabi ki işi bilen tecrübeli, güvenilir bir esnaftan alınır. Buna da araştırarak karar vereceksiniz.

Biz Mersin Kaya Sandık Odaları olarak yıllardır bu konuda oldukça deneyim sahibi olduk ve aldığımız beyaz eşyanın sağlamlığı konusunda %100 e yakın emin olabiliyoruz. Bunun yıllardır geliştirdiğimiz kendimize göre geçerli formüllerimiz var . ve hiç yanılmadık sıkıntı yaşamadık. Emin olun hiç bir müşterimizden yıllardır bu konuda hiç bir şikayet gelmedi.

Siz değerli müşterilerimize de tavsiyelerimiz ancak emin olduğunuz , güvenilir firmalardan alışveriş etmeniz olacaktır. Çünkü bizim formüllerimiz yıllardır bu işin içerisindeki bir esnafın uygulayabileceği ve verim alabileceği formüller. Zira biz o kanıya ürün üzerinde yaptığımız testlerle değil satan müşterimiz ile olan diyaloglarımız esnasında uyguladığımız yöntemlerle emin oluyoruz.

Mersin 2.El Beyaz Eşya Fiyatları

Çok sık karşılaştığımız bir soru beyaz eşya fiyatlarını öğrenmek istiyorum yada buzdolabı, çamaşır makinesi, fiyatlarını öğrenmek istiyorum diye. Böyle bir soru ve bu soruya net bir cevap olamaz.

Çünkü yüzlerce marka, çeşit, model ve kullanma durumuna göre farklı farklı ürünler var ve her ürünün fiyatı kendisine özeldir. bir eşyanın fiyatı aynı marka aynı model başka bir eşyayı tutmaz. Çünkü kullanımda farklılıklar vardır biri daha temiz kullanılmış hiç bir çiziği, defosu, oluşmamıştır.

O halde 2.el beyaz eşya alırken ne yapmalıyız; Öncelikle güvenilir bir esnaftan almalıyız. Özelliklerinin ve fiyatının bize uygun olup olmadığına dikkat etmeliyiz. Ve o ürünün fabrika garantisi yoksa, dolmuşsa aldığımız esnafta deneyip  ayrıca da bir kaç günlük deneme süresi garantisi alacağız. Hayırlı olsun.

  • Mersin 2. el beyaz eşya 
  • Mersin’de ikinci el beyaz eşya alanlar, satanlar
  • 2. el buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi,
  • Kaliteli ve ucuz 2. el beyaz eşyalar için bize uğrayın.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir